İSKENDERUN SOSYAL HİZMETLER İLÇE MÜDÜRÜ BALAMAN’A ZİYARET

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan’dan İlçe Müdürü Yılmaz Balaman’a Nezaket Ziyaretinde Bulundu.

İskenderun’da yapılan sosyal destek kapsamında Devletin vatandaşla arasındaki köprüyü kuran en önemli kurumlardan biri olduğunu dile getiren Aday Nazmi Ceylan; “İskenderun’da şahsınız ve kurum olarak yaptığınız çalışmaları takdirle takip ediyoruz. Sosyal Belediyecilik olarak sizlerle bu tür çalışmaları el birliği ile yardımlaşarak vatandaşımıza destek olmanın düşüncesi içerisinde olacağız.” Açıklamasında bulundu.

Sosyal Hizmetler İskenderun İlçe Müdürü Yılmaz Balaman ise; “Uzun yıllar yaptığımız bir çok projede Belediyelerle işbirliği içerisinde yapmanın arzusu içerisindeyiz. Ne kadar mazluma, ihtiyaç sahibine ulaşırsak o kadar mutlu oluruz.” İfadelerini kullandı.

İSKENDERUN’UN TANINMIŞ SİMALARINDAN BARAK’A ZİYARET

Seçim çalışması kapsamında YMM Nevzat Barak’a nezaket ziyareti gerçekleştiren İYİ Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan ile samimi sohbette bulundular.

Yerel siyaset üzerine fikir alışverişinde bulunulan sohbette ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Barak çalışmalarda başarılar diledi.

İYİ Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan, misafirperverliğinden ötürü Nevzat Barak’ a ve çalışanlarına teşekkürlerini iletti.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.