“SUÇIKAĞI MAHALLESİ’NDE BAŞKAN CEYLAN SESLERİ”

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İYİ Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan düzenlenen iftar programında Suçıkağı (Sakıt) mahallesine konuk oldu.

“İFTAR MİTİNGE DÖNÜŞTÜ”
Başkan Adayı Nazmi Ceylan beraberinde Meclis üye Adayları, İlçe yönetiminin de hazır olduğu davete katılım yoğundu.
Dualar eşliğinde yapılan iftar programının ardından halkın tezahüratları ile konuşması kesilen Ceylan; “Beni böyle güzel ağırladığınız için, samimiyetiniz için, vakit ayırdığınız için teşekkür ediyorum. Sizlerin bu pozitifliği beni daha da heyecanlandırıyor.

“İÇİNİZDEN BİRİ OLDUĞUMU HİSSETTİRDİNİZ!”

Masalarda, halkın arasında iftarını açan Nazmi Ceylan gördüğü sıcak ilgiye hitaben, “Ben halktan biriyim, sizden biriyim edebiyatı yapmıyorum. Bu köylerin çocuğuyum, sıkıntıları beraber çektik, mutluluğu beraber yaşadık ama bu şehri hiç terketmedik. Sizlerin ilgisine mazhar olmanın gururunu yaşıyorum.”

“SİYASETİM DEĞİL KARAKTERİM BU!”
Yıllardır reklam yapmadan her türlü güzel projelerde yer aldım ve asla siyaseten prim yapmak için değil gerçekten ihtiyacı olduğu için insanlara ulaştım. Bugün adayım yine aynıyım yarın Başkan olursam da değişmeyeceğim çünkü bu benim karakterim!” Açıklamasında bulunurken iftara davetli olan vatandaşlar tarafından alkışlarla destek verildi.

Yemek sonrası mahalle sakinleri çay toplantısı için evine davet ederken genç, yaşlı çocuk her kesimin ilgisi ve fotoğraf çekilmesi gözlerden kaçmadı.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.