MHP İskenderun İlçe Başkanı Turan BOZKURT: Ölümüne İbrahim Başkanımızın Yanındayız.

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Milliyetçi Hareket Partisi İskenderun İlçe Başkanı Turan Bozkurt, Kadın Kolları Başkanı Fatma Kaya, İskenderun Belediyesi Meclis Üyeleri ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül’ü Başkanlık Makamında Ziyarette Bulunarak, Hayırlı Olsun Dileklerinde Bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi İskenderun İlçe Başkanı Turan Bozkurt ziyarette yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi.

Bozkurt, “Belen Belediye Başkanımız İbrahim Gül teşkilatımızın yetiştirdiği çok özel kişilerden biri, nihayet Allah kısmet etti ve Belen Belediye Başkanlığı nasip oldu. Biz teşkilat olarak inanıyoruz ki İbrahim Başkanım bu işi en iyi şekilde, en güzel şekilde Belediye Başkanlığını yapacak ve herkese adilane bir şekilde hizmet ederek bu işi yürütecek, çünkü almış olduğu teşkilat terbiyesiyle yanlış yapma lüksü yok. Bizler onunla çalıştığımız her dönemde, kendisinden bir yanlış görmedik, devamlı mazlumun yanında zalimin karşısında oldu. Başkanımız İbrahim Gül gerçekten teşkilatımızın talep ve isteklerine elinden gelen her şeyi maddi manevi yaparak yerine getirdi. Kendi ödemelerini aksattı, vatandaşlarımıza yardım etti, yeri geldi yediği ekmeği böldü olmayana verdi, yeri geldi hepimize yardım etti. Allah ondan razı olsun, bu makamını kendisine hayırlı ve uğurlu olmasını Cenabı Allah’tan diliyorum.

Kendisini tebrik ediyor ve ne zaman bizlerle bir işi olursa gece gündüz demeden ölümüne yanındayız, arkasındayız, bundan da kimsenin şüphesi olmasın diyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

 

Belediye Başkanı İbrahim Gül’de yaptığı teşekkür konuşmasında şu ifadelere yer verdi.

Başkan İbrahim Gül; “Başkanım ben de hepinizden Allah razı olsun diyorum. Hepinizden uzun zaman birlikte mücadele ettik. Nasip burasıymış, Belen Belediye Başkan olduk ve hepinizin emeğine katkısıyla gördük ki 31 Mart’ta da büyük bir zafer kazandık.  Bu makam Allahın izniyle bizin yüz akımız olacak. İnşallah bu görevi layıkıyla yaparız ve bizlere güvenenleri mahcup etmeyerek Belenimize beş yıl boyunca hayırlı hizmetleri getireceğiz. Milliyetçi Hareket Partisi olarak Cumhur İttifakı ortağımız Adalet ve Kalkınma Partisiyle birlikte çok çalışarak İskenderun ve Belen’de zafer kazandık. Bizler Belen, İskenderun ve Arsuz teşkilatlarını bir bütün olarak değerlendirdik. Bundan sonra da Belen, İskenderun ve Arsuz’da güzel işler yapacağız. Çünkü bizler zor zamanda da güzel zamanda da hep birlikte hareket ettik. İskenderun ve Belen’de çok önemli bir seçimi alnımızın akıyla tamamladık. Sizlere bu anlamlı ziyaretinden dolayı bir kez daha teşekkürlerimi sunar, İskenderun Belediye Meclis Üyeliğine seçilen kıymetli ülküdaşlarıma başarılar diliyorum.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.