10 Nisan Polis Teşkilatının 174. Yıl Dönümü Arsuz’da Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı…

Published on:  /   Yorum yapılmamış

10 Nisan Polis Teşkilatının 174. Yıl Dönümü İlçemizde Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı… Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 174.yıl dönümü ve Polis Haftası tüm Türkiye’de olduğu gibi Arsuz ’da da çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Saat 9:30’da Atatürk anıtına Çelenk Koyma Töreni ile başlayan kutlamalara makam

ziyaretleri ve tebriklerin kabulü gibi çeşitli etkinliklerle devam edildi .
Arsuz Emniyet Müdürü Halil KARABACAK, emniyetten bir grup personelle birlikte Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 174 . yıl dönümü ve Polis Haftası etkinlikleri kapsamında İlçe Kaymakamı Musa SARI ‘yı makamında ziyaret etti.

İlçe Emniyet Müdürü Halil KARABACAK yapılan ziyarette Kaymakam SARI’ya ve Belediye Başkanı Dr.Asaf GÜVEN ‘ e hafta kapsamında ilçede düzenlenecek etkinlikler ile ilgili bilgi verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam SARI, “Türk Polis Teşkilatı’nın, vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için 174 yıldır fedakarca ve sürekli kendini geliştirerek görev yaptığını belirterek, başta ilçemiz Emniyet Müdürlüğü personeli olmak üzere teşkilatta görev yapan kahraman tüm polislerimizin 10 Nisan Polis Günü’nü ve Polis Haftası’nı kutluyorum.”dedi. Hafta vesilesi ile tüm şehit polislerimize ve diğer tüm şehitlerimize minnet temennilerini dile getirirken görevli tüm personele de kazasız belasız görevler dilediğini belirtti.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.