Çocuklar, Yeni yıl eğlencesi ve hediyelerle mutlu oldu

Published on:  /   Yorum yapılmamış

 İskenderun Korunmaya Muhtaç Çocuklara Yardım Derneği,  yeni yıla girmenin sevincini eğlence ve hediyelerle yaşadı.

Dörtyol’da faaliyet gösteren My Life Fitness Merkezi sahibi Ayşegül Şeker ve ekibinin koordinasyonu ve İskenderun Korunmaya Muhtaç Çocuklara Yardım Derneği yöneticilerinin ortak girişimleri sonucu çocuklara yeni yıl etkinliği düzenledi.

 Yeni yılı neşe içinde ve çeşitli armağanlarla karşılamak için hazırlanan çocuklar, etkinlikte; dans gösterilerini neşe içinde izlerken sahnede oynayan ablalarına da neşe içinde eşlik ettiler.

Çeşitli müzikler eşliğinde batı ve yöresel oyunlar ile eğlencenin tadına varan çocuklar,  gönüllerince zaman geçirdi. Ayşegül Şeker ve arkadaşlarının zumba gösterileri ile çocuklar neşelenirken kendilerini piste atarak dans eden ablarıyla birlikte zumba yaptılar.

Bundan sonraki süreçte de derneğe olan katkılarının devam edeceğini söyleyen Ayşegül Şeker, yapılan çalışmanın amacının çok anlamlı olduğunu belirterek yardıma ihtiyacı olan her çocuğa duyarlı yaklaşılması gerektiğini ifade etti.

Şeker, “Tüm insanları yardıma ihtiyacı olan çocuklara yardım davet ediyorum” dedi.  İskenderun Korunmaya Muhtaç Çocuklara Yardım Derneği Başkanı Zeynep Çakmaklı Ayşegül Şeker ve ekibine katkılarından ötürü teşekkür ederek verilen desteğin çok anlamlı olduğunu belirtti.  Bundan sonraki süreçte de dernek etkinliklerinde Ayşegül Şeker ve arkadaşlarını görmekten mutlu olacaklarını dile getiren Başkan Çakmaklı, dernek çalışmalarına verilen desteklerin anlamlı olduğunu belirterek, “Bu çocuklar bizim çocuklarımız. Onlara sahip çıkmak destek olmak ve topluma birer yararlı birey olarak yetiştirirsek ne mutlu bizlere. Bu duygu ve düşüncelerle bu günkü etkinliğimizi düzenleyen Ayşegül Şeker ve arkadaşlarına yeni yıl hediyeleri ve bu etkinlik için teşekkür ediyoruz. Ve başta çocuklarımız aileleri ve tüm insanların yeni yılını kutluyoruz.” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.