İskenderun protokolü Avukatlara şahitlik etti

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Hatay Barosu Avukatlarından Başak Çoban ile Murat Ömer Düzen Dünya evine girdi.

Nilgün ve Musa Çoban’ın ailesinin kızı Başak Çoban, Şükran Mustafa Düzen  ailesinin oğlu Murat Ömer Düzen evliler kervanına katıldı.

Genç çiftlerin mekana gelmesiyle başlayan düğün merasimine İskenderun Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, Önceki Dönem Milletvekili Suzan Şahin, Cumhuriyet Başsavcısı Muhammed Emin Ünalan, Adalet Komisyonu Başkanı Mahir Taştimur, Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Jandarma Komutana Binbaşı Yusuf Yıldırım, Çoban ve Düzen ailelerinin yakınları ve genç çiftlerin arkadaşları katıldı.

Başak ve Murat Ömer Düzen’in sahne performansı ise davetlilerden heyecanla izledi. Genç çiftlerin dans gösterisi sonrasında ise Nikah memuru tarafından nkıyına geçildi.

Başak ve Murat Ömer Düzen’in nikah şahitliklerini; Kaymakam Murat Sefa Demiryürek, Milletvekili Suzan Şahin, Başsavcı Muhammet Emin Ünalan, Adalet Komisyonu Başkanı Mahit Taştimur, Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, iş insanı Osman Tufan, Selin Pamuk ve Damla Bayırdır yaptı.

Nikah memurunun imzaladığı evlilik cüzdanıyla Kaymakam Murat Sefa Demiryürek, genç çiftlerin bir ömür mutluluk olmasını diliyorum. Her evliliğin esas kuralı saygıdır diyerek evlilik cüzdanını Milletvekili Suzan Şahin tarafından verilmesini istedi. Milletvekili Şahin İse genç çiftlere bir ömür mutluluk diliyorum bir birinize karşı asla sırtınızı dönmeyin hep yan yana olun diyerek cüzdanı çiftlere teslim etti.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.