Başkan Üstün ilkokul diplomasını aldı

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Arsuz Belediye Başkanı Sami Üstün, Karaağaç Zeynel – Vidat Kırmızıoğlu İlkokulu tarafından düzenlenen ‘3. Geleneksel Bahar Şenliği ve Kermes’e katıldı.

Başkan Sami Üstün, kermes alanına gelir gelmez kürsüye davet edilerek ona ilkokul diploması takdim edilirken duygu dolu anlar yaşadı.  Bu okulun kimliğini taşımanın ve buradan mezun olmanın gurur verdiğini belirten Başkan Üstün, “Bizler de uzun yıllar önce bu okulda okuduk. Bizim zamanımızda bu kadar modern ve teknolojik araç gereçler yoktu ama bu sevgi, ilgi, coşku her zaman vardı. Bugün burada aslında, hem 3. Bahar şenliği hem de kermese katılmak, çocuklarımızın velilerimizin coşkusunu katılmak istedik. Ama kıymetli müdürümüzün hazırlamış olduğu bu sürpriz gerçekten çok duygulanmamı sağladı. Bu güzel sürpriz için başta okul Müdürümüze, Öğretmenlerimize, çocuklarımıza, velilerimize ve emeği geçen herkese tüm kalbimle teşekkür ediyorum,” ifadelerini kullandı.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.