SAMİ ÜSTÜN GENÇLER İLE BİR ARAYA GELDİ.. ÜSTÜN;”YARINLAR EMİN ELLERDE BİZ DE BUNDAN BÜYÜK BİR KEYİF DUYUYORUZ”

Published on:  /   Yorum yapılmamış

CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Sami Üstün seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Karaağaç Uğur Mumcu Caddesi Opet yanındaki Seçim Ofisinde ‘Gençlerle Buluşma’ programında gençlerin yoğun katılımıyla gerçekleşti.

Gençlerle bir araya gelen Üstün, seçime 1 hafta kala her gün Arsuz halkıyla bulaşacağını söyledi. Mahalle toplantılarının dahi miting havasında geçtiğini ve bundan mutluluk duyduğunu söyleyen Üstün;”Dünde mahalle toplantılarını miting alanına çeviren Höyük halkına ve Hacıahmetli halkına teşekkür ediyorum. Bugünde Cumhuriyet Mahallesi, Şark Konak Mahallesi’nde halkla buluşmayı mitinge çeviren o coşkuyu bizlere hissettiren bütün halkımıza teşekkür ediyorum.’’ dedi.


Üstün, ’’Bugün gençlerimizle bir araya geldik yarınların efendisi olan bu gençlere bu hizmeti, bu görevi, bu temsiliyeti yarın onlara emanet edeceğiz ve inşallah gözümüz arkada kalmayacak. Bugün gençlerin enerjisi yüksekti. Yarınlar emin ellerde, biz de bundan büyük bir keyif duyuyoruz.’’ şeklinde konuştu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.