CHP İskenderun Belediye Başkan Adayı Mehmet Dududoğlu, Asaş Filtre Sanayini ziyaret etti!

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren CHP İskenderun Belediye Başkan Adayı Mehmet Dududoğlu, Asaş Filtre Sanayini ziyaret etti.
Asaş Filtre Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Göçmen ve fabrika müdürleri ile görüşen CHP İskenderun Belediye Başkan Adayı Mehmet Dududoğlu, bir gün önce de AGM filtreyi ziyaret etti ve işçilere hitaben bir konuşma yaptı.

Filtre sanayi işçileriyle bir araya gelerek kadın istihdamı, ekonomi, maaşlar ve sosyal haklar konularını dile getiren CHP İskenderun Belediye Başkan Adayı Mehmet Dududoğlu, yerel ekonominin güçlenmesi için yerel işletmelere ve girişimcilere devletin daha çok destek olması gerektiğini belirtti.
İşçilerle sohbet eden Duduoğlu şunları söyledi:

“Sizlerin aranızda bulunmaktan dolayı son derece mutluyum. Ekonomimiz sizlerin sayesine daha iyi yerlere gelecektir. Emek ve alın teri kutsaldır. Patimiz emekçinin daima hakkını savunmuş ve işverenin daha çok istihdam yaratması için teşvik edilmesi gerektiğini vurgulamıştır”
Samimi bir ortamda geçen ziyaret programında CHP İskenderun Belediye Başkan Adayı Mehmet Dududoğlu, CHP’nin güçlü bir şekilde emeğin hakkını savunması için yerel seçimde Belediye Başkanlığı için kendisine ve meclis üyesi adaylarına oy istedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.