BBP İskenderun Belediye Başkan Adayından İGC ziyareti

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Büyük Birlik Partisi Belen Belediye Başkan Adayı Çiğdem Kurt İlçe Başkanı ve ekibiyle İskenderun Gazeteciler cemiyetini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi verdi.

İskenderun Gazeteciler cemiyeti Başkanı Dİyap Atar, çıkmış olduğunuz bu yolda sizlere başarılar diliyorum dedi.

Büyük Birlik Partisi Belen İlçe Başkanı Halil İbrahim Açıkdaş “Belen’de Büyük birlik partisi olarak adayımızı çıkarttık. Çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çiğdem Kurt kardeşimize halkımızın teveccühü var açıklamasını yaptı.

Büyük Birlik partisi Belen Belediye Başkan Adayı Çiğdem Kurt ise, Belen’de doğup büyüyen bir kişi olarak Belen’imize hizmet etmek istiyorum. Bizler memleketini en çok seven görevini en iyi yapan bir anlayışın temsilcileriyiz. Doğup büyüdüğüm şehre hizmet etmenin heyecanı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Girmedik ev bırakmamaya çalışıyorum. Kadın olmam nedeniyle her eve rahatlıkla girebiliyorum. Özellikle kadınlarımızın sorunlarını dinleyip not ediyorum” dedi.

Belen’in gelişmesine katkı sunan herkese teşekkür eden Başkan Adayı Çiğdem Kurt, inşallah Belen’e hizmet etmek bana da nasip olun açıklamasını yaptı.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.