İSKENDERUN SANAYİ NAZMİ CEYLAN DEDİ!

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İYİ Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan İskenderun Sanayi Esnafıyla Buluştu.

Sanayi esnafının sorunlarını dinlemek için çalışmalarını Sanayi sitesinde yapan Nazmi Ceylan neler yapılabilir üzerine istişarelerde bulundu.

Sanayi esnafı öncelikle daha güzel hizmet edecek aşanlar oluşturulmasını ve küçük Sanayi esnafına sahip çıkılmasını isterken En büyük sorunlarının “Emeğimizin karşılığını daha kaliteli şekilde, yaşanılabilir şekilde istiyoruz.” Açıklamasında bulundular.

 

İYİ Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan; “Biz bu memleketin çocuklarıyız, hiç kopmadık sanayimizin ne kadar önemli olduğunu kent ekonomisine ne kadar katkıda bulunduğunun farkındayız. Biz geldiğimizde elimizden geleni değil daha fazlasını göstermek için fırsat istiyoruz. Yerel esnafı desteklemek, huzurlu bir şekilde çalışmasına müsaade etmek hemşehrilerimize borcumuzdur. Bu borcun sözünü veriyorum size.” Açıklamasında bulundu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.