ATSİAD Yönetiminden İTSO’ya Ziyaret

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Akdeniz Tüccar ve Sanayici İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mithat Ceritbinmez ve Yönetim Kurulu üyeleri İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’ı ziyaret etti.

Ziyaretin gündemi Arsuz’a OSB kurulması oldu. Arsuz ilçesinin tarım ve sanayisinin tüm dünyaya açılması ve Arsuz’a vizyon kazandırılmasının oldukça önem arz ettiğini belirten Mithat Ceritbinmez, Arsuz’da var olan imalathanelerin ve sanayi kollarının bir çatı altında toplanarak OSB statüsü kazanması için gerekli adımları atmak üzere burada bulunduklarını iletti.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise yıllar önce bu projeyle ilgili çalışmalara başladıklarını ve bugüne kadarki süreci paylaştı. Deprem sonrası yeniden toparlanma sürecinde bu konuyu ivedilikle gündemine alacağını ileterek en kısa sürede yeniden çalışmalara başlayacaklarını iletti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.