“Ülke yirmi yıldır kötü yönetiliyor! Değişim şart oldu!”

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Duduoğlu İskenderun Eczacı Teknisyenlerini dinledi. “Vatandaş parasıyla bile ilaç bulamıyor” dediler…

“Ülke yirmi yıldır kötü yönetiliyor! Değişim şart oldu!”

 

Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan adayı Av. Mehmet Duduoğlu, seçim çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor. Ülkenin eğitim alanından ekonomiye, ekonomiden sosyal alana her geçen gün kötüye gittiğinin konuşulduğu İskenderun Eczacı Teknisyenleri Derneği ziyaretinde, insanların sağlığına kavuşmak için doktorunun yazdığı ilacı eczanelerde bulmakta zorlandığını ifade eden İskenderun Eczacı Teknisyenleri Derneği Başkanı Cemal Çelik, CHP Belediye Başkan Adayı Avukat Mehmet Duduoglu’na ilaç bulamama ile ilgili vatandaşların serzenişlerini “Vatandaş parasıyla bile ilaç bulamıyor” şeklinde iletti.

 

Başkan Çelik, konuşmasının devamında; insanların sağlıklarına kavuşmak için doktorların yazdığı ilaçları eczanelerde bulunmadığını, eczacı teknisyenlerinin Türkiye genelinde oluşturdukları WhatsApp grubu ile ve bulunamayan ilaçları başka şehirlerden de olsa bularak ihtiyaç sahiplerine teslim etme yoluna gittiklerini ifade etti.

Başkan Cemal Çelik’i dikkatle dinleyen CHP Belediye Başkan Adayı Avukat Mehmet Duduoglu, “Bu anlattıklarınız ülkemizin geldiği durumu anlatıyor. Ülke yirmi yıldır kötü yönetiliyor! Değişim şart oldu. Ülkemizin yeniden ayağa kalkması için yollardayız. Bu ülkeyi nasıl yoktan var ettiysek bu gün ülkemizin yeniden ayağa kalkması için çalışıyoruz. Dün Cumhuriyeti kuran kadrolar olarak yola çıktık. Milletimizin teveccühüyle bu kenti yöneteceğiz” dedi.

İskenderun Eczacı Teknisyenleri Derneği Başkanı Cemal Çelik, CHP Belediye Başkan Adayı Avukat Mehmet Duduoğlu’na başarılar dileyerek kendisini Başkan olarak görmek istediklerini ifade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.