İSKENDERUN’U GÜÇ BİRLİĞİ İÇİNDE YÖNETECEĞİZ

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İYİ Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan, seçim çalışmaları kapsamında Edip Demir Çelik Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda Akdeniz Tüccar ve Sanayici İş İnsanları Derneği (ATSİAD) Başkanı Mithat Ceritbinmez’i fabrikasında ziyaret etti.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu kaydeden Edip Metal Demir Çelik Yönetim Kurulu Başkanı Mithat Ceritbinmez, 31 Mart yerel seçimlerinin ülkemize ve bölgemize hayırlı olmasını dileyerek, “Nazmi bey bölgemizin yetiştirdiği önemli değerlerden birisidir. Bugüne kadar işinde başarılı olduğu gibi memleketimize de büyük katkıları olmuştur. Ben kendisine çıkmış olduğu bu yolda başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

İskenderun’un acilen yeniden yapılanmaya ihtiyacı olduğunu dile getiren İYİ Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan ise, yapacağı projelerden bahsederek, “6 Şubat depreminin öncelikle yarattığı izleri sileceğiz. İskenderun, bugüne kadar hak ettiği hizmetleri alamadı. Şehrimizi kalkındırmak için çok çalışacağız. Birlik ve beraberlik içinde olmalıyız. Güç birliği içinde İskenderun hak ettiği konuma gelecek” dedi.
Nazmi Ceylan hatıra olarak Nutuk Kitabı hediye etti.

YENİŞEHİR MUHTARI TEVFİK BİLEN’E NEZAKET ZİYARETİ

İYİ PARTİ İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan ve beraberindeki ekip İskenderun Yenişehir Muhtarı Tevfik Bilen’e ziyaret gerçekleştirdi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Muhtar Bilen mahallenin sorunlarını dile getirirken mahalleli olarak mevcut yönetimden şikayetlerini açıkça dile getirdi.
Nazmi Ceylan; “Bizler sokak sokak projelerimizi o mahallenin muhtarı ile istişare halinde eksiklerini gidermenin yollarını arayacağız. Muhtarlarımız bizim için önemlidir. O mahalleyi en iyi o muhtar bilir ve Belediye başkanına en yardımcı olacak konumda kişilerdir bu sebepten muhtarlarımızın şikayetleri, önerileri bizim için hep öncelikli hizmetlerimizde olacaktır.” Açıklamasında bulundu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.