İki hayırseverin katısı karne tatili yemeğine dönüştü!

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Korunmaya Muhtaç Çocuklara Yardım Derneğinin (KMÇYD) etkinliği yarı yıl tatilindeki çocukların yüzlerini güldürdü.

Derneğin Facebook sayfasını inceleyen ve daha sonra dernek bünyesindeki çocuklara özel bir etkinlik koordine edilmesini isteyen iki hayırsever iş insanı Suphi Eğer ve Hasan Durgun‘un duyarlı yaklaşımları ile bu gün 35 çocuk ve genç deniz manzaralı nezih bir ortamda 35 öğle yemeği yedi. Çocukların o anki yüz ifadeleri şaşkınlık ve mutluluk olarak yüzlerine yansırken, etkinliğin karne tatiline de denk gelmesi ayrı bir mutluluk kaynağı oldu.

Hayırseverler Suphi Eğer ve Hasan Durgun’un duyarlı yaklaşımları ile deniz manzaralı nezih bir ortamda öğle yemeği yiyen çocuk ve gençlerin o anki yüz ifadeleri şaşkınlık ve mutluluk olarak yüzlerine yansıdı.


Ekinlik ile ilgili değerlendirme yapan KMÇYD Başkanı Zeynep Çakmaklı “Bu günkü etkinliğimiz süper oldu. Bu yemek aynı zamanda çocuklarımızla bizim de farklı bir ortamda bulunmamıza vesile oldu. etkinliğin düzenlenmesinde katkısı olan iki hayırsever iş inanımıza çok teşekkür ediyoruz. Suphi Eğer ve Hasan Durgun’dan Allah razı olsun. İki hayırseverimize çok teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.