İTSO ve KOSGEB den Yeni Yıl Müjdesi İTSO’nun başlattığı belgelendirme projesine KOSGEB’den destek çıktı!

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve Yönetim Kurulunun desteğini alarak, “Bilgilendiriyoruz, belgelendiriyoruz” sloganı ile sanayi esnafına destek için yola çıkan 3. Meslek Komitesi üyeleri , Belgelendirme Projesini geliştirmek için KOSGEB Hatay Müdürü Hayrettin Çevik’i makamında ziyaret ettiler.
Başlattıkları projenin detayını birebir anlatma fırsatı bulan komite üyelerinin yaptığı bu çalışmaya KOSGEB olarak kayıtsız kalmayacaklarını belirten Hayrettin ÇEVİK , bu görüşmeden sonra İTSO’nun daveti üzerine komite toplantısına katılarak , komite üyelerine “KOSGEB veri tabanına kayıt yapan ve başvuru şartlarını sağlayan firmalara, belgelendirme desteği sağlayacaklarını“ yeni yıl müjdesi olarak verdi.
KOSGEB Hatay Müdürü Hayrettin Çevik, aynı zamanda bu proje vesilesi ile , kaydını tamamlayan ve başvuru şartlarını sağlayan işletmelerimizin , KOSGEB tarafından, bu dönem içerisinde yürürlüğe girecek yeni desteklerden de faydalanma imkanı bulabileceklerini söyledi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.