İSTANBUL’DA İSKENDERUN RÜZGARI ESTİ

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İstanbul’da düzenlenen Hatay Günlerinde İskenderun Belediyesinin standı yoğun ilgi gördü.
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı standa gelen ziyaretçilerle tüm ziyaretçilerle yakından ilgilenerek, vatandaşları İskenderun’a davet etti.

İstanbul /Maltepe’de düzenlenen Hatay Günlerinde çok sayıda protokol üyesi,Belediye Başkanı ve çok sayıda hemşerimizi İskenderun Belediyesinin standında konuk eden Başkan Fatih Tosyalı, belediyenin standını ziyaretleri için konuklarına teşekkür etti.
Ayrıca İskenderun Belediyesi standına gelen ziyaretçilere çeşitli ikramlar yapılırken İskenderun hakkında genel bilgiler verildi.
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Hatay’ın ve İskenderun’un pek çok medeniyetin beşiği olduğuna dikkat çekerek, bölgemizin tanıtımına katkı sunmak anlamında yoğun çaba sarf ettiklerini söyledi.
Başkan Fatih Tosyalı, bu tür etkinliklerin bölgemizin tanıtımına önemli katkılar sunduğunu ifade ederek, İstanbulluları İskenderun’a davet etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.