İskenderun İYİ Parti’den Korunmaya Muhtaç Çocuklara Yardım Derneği’ne ziyaret

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İYİ Parti İskenderun İlçe Yönetim Kurulu, İskenderun Korunmaya Muhtaç Çocuklara Yardım Derneği yönetimini ziyaret etti.

Ziyarette; İYİ Parti İskenderun İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Kuseyirli, Teşkilattan Sorumlu Başkan Yardımcısı Adil Sarar, Siyasi İşler Başkan Yardımcısı Hacı Mehmet Gürsel, Yönetim kurumlu üyeleri Şükran Demirel ve Semir Kadıoğlu hazır bulundu.

Yardım yapanların gönül rahatlığı ile yardımlarını yaptıklarını söyleyen Dernek Başkanı Zeynep Çakmaklı ve üyeler, İYİ Partililere, dernek çalışmaları ile ilgili bilgi vererek ziyaretlerinden dolayı konuklara teşekkürlerini iletti.
 
Çocuklara, ailelerine yardım yapılırken, yapılan yardımların doğru adreslere gitmesini ve amacına uygun yerine ulaştırılmasının önemli olduğunu dile getiren İYİ Partililer, toplumsal dayanışmanın önemine değinerek dernek çalışmalarının çok kıymetli olduğunu, ilçe yönetimi olarak elden geldiğince İskenderun Korunmaya Muhtaç Çocuklara Yardım Derneği’ne katkı sunmaya hazır olduklarının mesajını verdiler.
Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.