Merhume C. Nevin Kocabaş ve Belediye Başkanı Abdulkadir Kocabaş Yasin-i Şerif ile anıldı

Published on:  /   Yorum yapılmamış

“Geçmiş dönem CHP İskenderun İlçe Başkanlığı ve 1984-1988 dönemi İskenderun Belediye Başkanlığı görevlerinde bulunan Abdulkadir Kocabaş ve hanımı Cumhur Nevin Kocabaş için Nevin Hanım’in vefatının 1’inci yılı olan 16 Eylül 2021 Perşembe akşamı İskenderun Kaptan Paşa Camiisinde Yatsı Namazını müteakiben Yasin-i Şerif okutuldu. Merhum ve merhumenin ruhları için dualar edildi.

Perşembe gecesi camiide; kızları Atiye Kocabaş, oğulları Ahmet Kocabaş ve sevenleri hazır bulundular. Şehir dışından anne ve babasını anmak için kentimize gelen, Kocabaşlarin kızları Atiye Kocabaş ve kentimizde yaşayan oğulları Ahmet Kocabaş İskenderunlularla anne ve babalarının anılarını da yâd ettiler.

Belediye Başkanlığı döneminde İskenderun’a kalıcı, değerli hizmetlerde bulunmuş merhum Belediye Başkanımız Abdulkadir Kocabaş ve kıymetli hayırsever hanımı Cumhur Nevin Kocabaş’a Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.