İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Afrin’de

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hatay Valisi Rahmi Doğan ve beraberindeki heyet ile birlikte Suriye’nin Afrin bölgesinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

20 Temmuz 2021 Salı günü saat 12.00’de Bakan Soylu, Afrin’de geçtiğimiz ay, YPG/PKK Terör Örgütü’nün hain saldırısına uğrayan Şifa Hastanesi’nde incelemelerde bulunarak, sonrasında bölgede bulunan İnsani Yardım Koordinasyon merkezini, Emniyet Yerleşkesini, Valilik Misafirhanesini ve Şehit Emniyet Müdürü Münir Murat Ertekin Özel Harekat Karargahı’nı ziyaret ederek orada bulunan Polis, Jandarma, görevli personel ve bölge halkı ile bayramlaştı.

Afrin bölgesinde gerçekleştirdiği incelemeler ve ziyaretlerde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya, Jandarma Genel Komutanı Arif Çetin, Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Hatay Valisi Rahmi Doğan, Kilis Valisi Recep Soytürk ve beraberindeki heyet eşlik etti.

 

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.