KAYMAKAM YÖNDEN VE EMNİYET MÜDÜRÜ TOLUNAY’DAN TOSYALI’YA HAYIRLI OLSUN

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun’un yeni Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. 

Kaymakam Yönden 31 Mart 2019 Pazar günü yapılan yerel seçimlerinde İskenderun Belediye Başkanlığı’na seçilen Fatih Tosyalı’yı makamında ziyaret etti.

Kaymakam Yönden Başkan Fatih Tosyalı’ya hayırlı olsun diklerini ileterek,”Kaymakamlık, belediye ve diğer kurumlar arasında var olan uyum ve iş birliğinin bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada artarak devam edecek. Vatandaşa en iyi hizmetin verilmesi ve sorunlarının çözümü noktasında devletin temsilcileri olarak her zaman halkımızın hizmetindeyiz” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek “Alınan seçim sonuçlarının ilçemize, ülkemize ve tüm vatandaşlarımıza hayırlı olması temenni ediyoruz” dedi.

HAYIRLI UĞURLU OLSUN

10 Nisan Polis Haftası dolayısıyla İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Mithat Tolunay ve beraberindeki emniyet mensupları da İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya yeni görevlerinde başarılar dilediler.

10 Nisan Polis Haftasını kutlayan Başkan Fatih Tosyalı, “halkın huzur ve güven içerisinde yaşayabilmesi için gecesini gündüzüne katan, nice fedakârlıklara göğüs gererek özveri ile çalışan polis teşkilatımızın kuruluş yıl dönümünü en kalbi duygularımla kutluyorum. Vatan ve görev uğrunda hayatlarını feda eden emniyet şehitlerimizi bir kez daha minnet ve rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımızı sunuyorum. Tüm emniyet mensuplarımıza görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

İlçe Emniyet Müdürü Mithat Tolunay ise yeni görevlerinde Başkan Fatih Tosyalı’ya başarılar diledi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.