2019’un ilk Meclis Toplantısı 3 Ocak’ta

Published on:  /   Yorum yapılmamış

 İskenderun Belediye Meclisi gündeminde bulunan konuları görüşmek üzere 03.01.2019 Perşembe günü Saat 14.00’da Belediye Meclis Salonunda toplanıyor.

Belediye Başkanı Seyfi Dingil Başkanlığında toplanacak olan mecliste gündemde bulunan konular görüşülecek.

Gündemde bulunan maddeler ise şöyle:

G Ü N D E M:

  • Denetim Komisyonunda görev yapmak üzere üye sayısının belirlenmesi ve üye seçimi ile ilgili Yazı İşleri Müdürlüğü teklifi.
  • 2006 yılı ve öncesinde Belediyemizde geçici işçi statüsünde çalışmakta iken, sözleşmeye geçmeyi kabul etmeyen işçiler için 5620 Sayılı Kanunun Geçici 1. Maddenin 2. fıkrası kapsamına dahil 9 adet geçici işçinin vizelerinin yenilenmesi ile ilgili İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü teklifi.
  • Belediyemiz bünyesinde 2019 mali yılında sözleşmeli statüde çalıştırmaya devam edilmesi düşünülen 30 adet sözleşmeli personelin 2019 yılında ödenecek olan unvanlarının karşılığında gösterilen (devletin belirlediği ek ödemeler haricinde) net ücretlerinin belirlenmesi ve sözleşmelerinin yenilenerek çalıştırılmaları ile ilgili İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü teklifi.
  • Belediyemizde tekniker olarak görev yapmakta iken, 31.12.2015 tarihinde sözleşmesi sona eren ve 2016 yılında sözleşmesi yenilenmeyen Öznur ÖZ, Gaziantep Bölge İdare Mahkemesi 2. İdare Dava Dairesine istinafta bulunmuş olup, mahkeme istinaf başvurusunu kabul etmiş ve davacının yapılan işlemin iptali ile tüm haklarıyla 30 gün içerisinde görevine iadesine karar verdiğinden, 1 adet tekniker (T.H.S.) kadrosunun tadil edilmesi ile ilgili İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü teklifi.
  • Belediyemize YAZAR Turizm Seyahat Acenteliği Nakliyat ve Ticaret Ltd. Şti. tarafından Belediyemiz hizmetlerinde kullanılmak üzere bağışlanmak istenen 31 Z 4915 plakalı MAN marka tek katlı otobüsün bağış işlemlerinin yapılması ile ilgili Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğünün teklifi.
Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.