İGC’den Kaymakam Yönden’e ziyaret

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskendeun Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyeleri, bir süre önce İskenderun Kaymakamlığı görevine atanan İskender Yönden’i makamında ziyaret ederek başarılar dilediler.

İGC Başkanı Veysel Cıncık ziyaret sırasında Kaymakam Yönden’e dolma ve tükenmez kalemden oluşan şık bir set armağan etti. Cıncık, çiçek yerine kalıcı bir hadiye tercih ettiklerini belirterek, ”Bu kalemlerle güzel kararların altını imzalamanız dileğiyle” dedi.
Samimi bir şekilde İGC Yönetim Kurulu’nu ağırlayan Kaymakam Yönden,basının sosyal hayatımızda çok önemli yeri olduğunu ve yerel basından aldığı bilgilerden çok yararlandığını söyledi.
İGC Başkanı Veysel Cıncık da konuşmasında, İskenderun’da görev yapan gerçek gazetecilerin kesinlikle hiçbir haberi çarpıtmadığını belirterek, ”gazeteci olmayanları aramızda barındırmıyoruz” dedi. Ziyaret sıcak bir sohbet havasında geçti.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.