Arsuz’da ”Her Kez İçin Spor ” Etkinliği

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Arsuz Kent Meydanında düzenlenen ‘Herkes İçin Spor ve İnteraktif Spor Etkinliği ’ne katıldı.

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha’nın yanı sıra, Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, Herkes İçin Spor Federasyonu Genel Sekreteri Mustafa Karakuş’un katılımıyla gerçekleşen ‘Herkes İçin Spor ve İnteraktif Spor Etkinliği ’ Arsuz Kent Meydanında gerçekleşti. Herkes İçin Spor Federasyonu, Arsuz Kaymakamlığı ve Arsuz Belediyesinin ortak düzenlediği etkinlikte özellikle sporun önemine değinen Başkan Culha, “ Sağlıklı bir vücuda sahip olmanın yolu spor yapmaktan geçer. Çocuklarımızın sağlıklı bir yaşam ve enerjilerini doğru kullanmalarını sağlamak, onların sosyal gelişimleri ile öz güven duygularını artırmaya yönelik bu tür etkinlikleri yapmaya devam edeceğiz,” ifadelerini kullandı.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.