Arsuz’da Duvar’lar Yıkılıyor

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Arsuz Belediyesi’nin TCDD 6. Bölge Müdürlüğü ile yapılan protokol kapsamında halka açılan kamp alanında yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Arsuz Belediyesi’nin TCDD 6. Bölge Müdürlüğü ile yapılan protokol kapsamında açılan, halkın piknik yapabilecekleri, sosyal alan olarak kullanabilecekleri alanın duvarları tamamen yıkılarak halka açıldı. Daha önce özel kullanım alanı olan ve imzalanan protokol çerçevesinde duvarların bir kısmını yıktıklarını belirten Başkan Nazım Culha, “TCDD 6. Bölge müdürlüğü ile yaptığımız protokol çerçevesinde halkın kullanımına açılan kamp alanının bir kısmının tadili devam etmektedir. Birkaç ay önce bir kısmını yıktığımız duvarların geri kalan kısmını bugün itibarı ile yıkmış bulunmaktayız. Bakım ve onarım çalışmalarının ardından halkımız rahat bir şekilde bu alanı kullanabilecekler. Tüm Arsuz’a hayırlı olmasını diliyorum,” dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.