İTSO Muhasip Üye Gassan Kuran’dan Şekip Abacı’ya ziyaret

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası muhasip Üye Gassan Kuran, Anıl Group yönetim kurulu başkanı Şekip Abacı’yı iş yerinde ziyaret ederek, hayırlı işler temennisinde bulundu.

Şekip Abacı’ya iş yerinde Türk bayrağı takdim eden İTSO Muhasip üye Gassan Kuran,  ziyarette yaptığı konuşmasında; Her fırsatta üye ziyaretleri gerçekleştirdiklerini belirterek, “İskenderun’umuzun en eski ve başarılı esnaflarımızdan birisiniz. Bölgemizde ekonomik ve istihdama sağladığınız katkılardan dolayı sizlere ayrıca teşekkür ediyoruz. Odamızla ilgili talep ve düşüncelerinizi öğrenmek isteriz” dedi. Anıl Group yönetim Kurulu Başkanı Şekip Abacı ise; “Ziyaretinizden dolayı özellikle teşekkür etmek isterim. İTSO’daki yönetimin dürüst ve aktif çalışması nedeniyle Başkanımız Levent bey olmak üzere yönetimine özellikle teşekkür etmek istiyorum. Ticaret Odaları üyelerin beklentilerinin ne olduğunu tespit etmek için çalışmalar yapması gerektiğini düşünüyoruz. İkili görüşmelerin ise  oda ile üyeler arasındaki bağları da güçlendireceğini temenni ediyorum” şeklinde görüşlere yer verdi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.