İTSO Muhasip Üye Gassan Kuran İkram Şekerlemeyi  ziyaret etti

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İTSO muhasip üye Gassan Kuran İkram şekerleme sahibi  Ercüment Bilgin’i ziyaret ederek Türk Bayrağı takdim etti. İskenderunlu esnaflardan İkram Şekerleme  sahibi Ercüment Bilgin’ı ziyaret eden İTSO Muhasip üye Gassan Kuran, esnafın sorunlarını dinledi.

İTSO Muhasip üye Gassan Kuran,  esnafları ziyaret ederek, sorunlarını dinlediklerini ve bu sorunları en yetkili birimlere ulaştırmak için çaba sarf ettiklerini belirterek, “Bizler de sizler gibi esnafım ve zor bir süreçten geçiyorum. Esnaflar olarak birbirimize kenetlenmemiz lazım. Bizler İTSO olarak her fırsattı sizleri ziyaret ederek sorunlarınızı dinliyor, odanın çalışmalarını anlatıyoruz. Bu günkü ziyaretimizde Akreditasyon kapsamında gerçekleştiriyoruz ve esnaflarımıza Türk Bayrağı takdim ediyoruz” dedi.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren  İkram Şekerleme sahibi  A.Ercüment Bilgin ise, İTSO’nun faaliyetlerinden memnun olduklarını ve her zaman yanlarında olduklarını söyledi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.