Kaymakam deneyimlerini paylaştı!

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Belen İlçe Kaymakamı Mahmut Sami Yılmaz, ilçede bulunan ortaokul ve liselerde eğitim gören öğrencilerle bir araya gelmesi öğrencilere moral ve motivasyon oldu.

LGS, TYT ve AYT sınavına girecek öğrencilerle sınav stresi, kaygı yönetimi, odaklanma ve dikkatli olmaları konusunda deneyimlerini aktaran Kaymakam Ylmaz, “Sınavların eğitim ve kariyer açısından önemli olduğu bilinciyle sizlerin bu zorlu günlerde özveri ve fedakarlıkla çalıştığınıza inanıyorum. Sistemli bir çalışma ile sınavlarınızın başarılı geçeceğine ve emeklerinizin karşılığını alacağınıza inancım tamdır. Ülkemiz eğitimli ve yetişmiş insan gücüne ihtiyaç duymaktadır. Eğitimli nesiller hem yaşadıkları çevreye hem de ülkelerine yön veren insanlardır. Bu duygu ve düşüncelerle öğrencilerimizi yetiştiren ve  onlara destek veren tüm öğretmenlerimize ve ailelerine teşekkür ederek, sınava girecek olan öğrencilerimize başarılar diliyorum.” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.