TOBB Hatay Kadın Girişimciler İl Kurulundan İSTE ziyareti

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Hatay Kadın Girişimciler İl Kurulu Başkanı Yeşim Öğütmen ve üyeleri, İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci’ yi ziyaret etti.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Hatay Kadın Girişimciler İl Kurulu Başkanı Yeşim Öğütmen ve üyeleri İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci’yi ziyaret etti. 17 Ocak Salı Yeşim Öğütmen ve ekibini İSTE Rektörlük Makamında ağırladı.

Sohbet ortamında geçen nezaket ziyareti çerçevesinde karşılıklı iyi dileklerini ileten TOBB Hatay Kadın Girişimciler İl Kurulu Başkanı Yeşim Öğütmen ve İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci ziyaret sonunda hatıra fotoğrafı çektirdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Depci “TOBB Hatay Kadın Girişimciler İl Kurulu Başkanı Yeşim Öğütmen Hanıma ve TOBB üyelerine nazik ziyaretleri için teşekkür ederim.” dedi.

Rektör Depci’ye ziyarette İSTE Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Meltem Eken ve Doç. Dr. Aytemis Depci eşlik etti.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.