İTSO’nun adını Gururla Taşıyan Aksoy, Kick Boks Şampiyonasına Katılacak

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi öğrencilerinden Lütfiye Yağmur Aksoy, beden eğitimi öğretmeni  Barış Yaylagül ile birlikte İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ettiler.

22-29 Ocak tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek olan Türkiye  Kick Boks şampiyonasına İskenderun’u temsilen katılacak olan  Lütfiye Yağmur Aksoy’a başarılar dileyen İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz;“Odamızın adını gururla taşıyan ve Kick Boks şampiyonasına  hazırlanan öğrencimize  katılacağı turnuvalarda başarılar dilerken, her zaman yanında olduğumuzu belirtmek isterim” dedi.

Kick Boks Hocası Mustafa Cuma Uğurlu ile iyi bir kamp dönemi geçirdiğini ve şampiyonaya hazırlandığını belirten  Lütfiye Yağmur Aksoy ise, görev ve sorumluluğumun bilinci ileşehrimizi, okulumuzu ve adını gururla taşıdığımız  Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesine kupa ve madalya kazandırmak için elimden gelen gayreti göstereceğim. Bizlere güvenen hocalarıma, öğretmenlerime, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Levent Hakkı Yılmaz’a da desteklerinden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyarette, İTSO Muhasip üye Gassan Kuran’da yer aldı.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.