İSDER’den Küçük Sanayideki Aşevine ziyaret

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Kültür ve Dayanışma Derneği (İSDER) Başkanı Onur Açıkalın ve yönetim kurulu üyeleri ile Sanayi Sitesi’nde faaliyette bulunan Vakıf Aşevi’nde çırak ve kalfalar ile öğle yemeğinde bir araya geldi.

İskenderun Sanayi Aşevi Başkanı Mehmet Doğan tarafından ağırlanan İSDER’in yemek etkinliğine, İskenderun Koordinatör Kaymakamı Büşra Özpınar Güllü ve İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı da katılım sağladı.
Yemek sonrası konuşan İskenderun Sanayi Aşevi Başkanı Mehmet Doğan, aşevinin çalışmaları hakkında bilgiler vererek İskenderun Koordinatör Kaymakamı Büşra Özpınar Güllü, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun Kültür ve Dayanışma Derneği (İSDER) Başkanı Onur Açıkalın’a ziyaretleri için teşekkür ederek, İSDER yönetim kurulu ve dernek üyeleri ile tanışmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.
İskenderun Kültür ve Dayanışma Derneği (İSDER) Başkanı Onur Açıkalın, Sanayi Aşevi Başkanı Mehmet Doğan’a İSDER ailesi olarak sanayi esnafının her zaman yanında olduklarını belirterek nazik davetleri için teşekkür etti.

 

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.