İTSO’dan Ziraat Bankasına Ziyaret ‘İşletmelere Sağlanan Kredi ve Destekler Görüşüldü’

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İTSO’dan Ziraat Bankasına Ziyaret

‘İşletmelere Sağlanan Kredi ve Destekler Görüşüldü’

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Figen Gül Dönmez, Genel Sekreter Yardımcısı Dilek Yalçın ve 3.Meslek Komite Başkanı Hasan F.Keskin,  Ziraat Bankası İskenderun Şubesini ziyaret ettiler.

6 Şubat tarihinde şehrimizde meydana gelen deprem felaketi sonrasında Kobileri ayağa kaldırmak ve  bölge ekonomisinin canlanmasına yardımcı olmak üzere  işletmelere sağlanan  kredi ve desteklerin görüşüldüğü ziyaret, karşılıklı sohbet ortamında geçti.

İTSO GenelSekreteri Figen Gül Dönmez, Genel Sekreter Yardımcısı Dilek Yalçın ve 3.Meslek Komite Başkanı Hasan F.Keskin’e nazik ziyaretleri için teşekkür eden Ziraat Bankası İskenderun Şube müdürü Oğuz Ziylan; “Ziraat Bankasının Türkiye genelinde olduğu gibi şehrimizde de ülke ekonomisine katkı sağlayan Kobilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.Bölgemizde yaşanan deprem felaketi sonrasında kurum olarak hızla toparlanıpişletmelerimize deprem sürecinde kredi desteği sağladık.Ziraat Bankası olarak bu desteklerimiz devam edecek” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.