Türkmen Köyleri Kültür ve Dayanışma Derneğinden İTSO’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Türkmen Köyleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ali Diler ve Derneğin Yönetim Kurulu Üyeleri İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Türkmen Köyleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ali Diler ve Derneğin Yönetim Kurulu Üyelerini nezaketle karşıladı.
Türkmen Köyleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ali Diler ziyarette yaptığı konuşmasında; “Şehrimizin en önemli sivil toplum kuruluşlarından olan İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına yeniden seçilmeniz bizleri oldukça memnun etmiştir. Dernek olarak her zaman yanımızda yer aldınız. Bizlere destek oldunuz. Dernek yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım adına şahsınızda yönetim ve meclis üyelerinizi kutlar, yeni dönemde şehrimizin ekonomik sosyal ve kültürel yönden önemli projelere imza atacağınıza inancımız tamdır” dedi.
Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise; “Oda olarak seçimlerimizi olgunluk içerisinde tamamladık. Yeni yönetim ve meclisimiz belirlendi, çalışmalarımıza hız verdik. Bölgemize değer katacak projelerin hayata geçirilmesi noktasında çaba sarf ediyoruz. Türkmen Köyleri Derneğimize çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.