İşçilerin Cumhuriyet coşkusu…

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 97. Yıl Dönümü münasebetiyle Cumhuriyet Bayramı yurdumuzun dört bir yanında vatandaşlar ve kurum, kuruluşlar tarafından çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.

Port City adıyla başlayan ardından ortaklarla aralarında yaşanan sorunların ardından yönetim değişikliği yaşanan Liya Marin’de inşaat çalışmaları devam ediyor. Modern ve kapsamlı yeni yaşam merkezi Liya Marin projesinin çalışanları, 29 Ekim Cumhuriyet bayramını büyük bir coşkuyla kutladılar. Liya Marin Yöneticilerinin desteğiyle düzenlenen kutlama töreninde inşaatın tüm çalışanları ellerinde bayraklar ve balonlarla hep birlikte marşlar okuyarak coşkuyla bayramı kutladılar.

Kutlama öncesi Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile tüm şehitlerin manevi huzurunda saygı duruşu ve İstiklal marşını okuyan emekçiler, milli marşları coşkuyla seslendirdiler ve ellerindeki ay yıldızlı kırmızı balonları havaya uçurdular.  Coşku ve heyecanın yaşandığı Kutlamanın ardından tüm emekçilere yönetim tarafından yemek ikramı yapıldı.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.