Rotary2430. Bölge Guvernörü  Karaalioğlu; İTSO ve Başkan Tosyalı’yı ziyaret etti

Published on:  /   Yorum yapılmamış

RotaryTürkiye 2430. Bölge Federasyonu 2019-2020 Dönem Guvernörü MehmetHakan Karaalioğlu, Rotary Kulübü  İskenderun dönem başkanı Mehmet Ali Çarpar ve beraberindekiler İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası ve İskenderun Belediye Başkanı fatih Tosyalı’yı makamında ziyaret etti. 

Yeni dönem ziyaretleri kapsamında İskenderun’a gelen Rotary 2430. Bölge Guvernörü Mehmet Hakan Karaalioğlu İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’ı da ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

‘Rotary Dünyayı Birleştirir’ sloganı ile bayrak yaranışını yönetim kurulu üyeleri ile birlikte devraldığını belirten Karaalioğlu,  bölgeye katkı sağlayacak projeler ile kentin gerek sosyal gerekse kültürel anlamda gelişmesi için çaba sarf ettiklerini belirtti.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Rotary2430. Bölge Federasyonu 2019-2020 dönem Guvernörü Mehmet Hakan Karaalioğlu, RotaryKulübü  İskenderun dönem başkanı Mehmet Ali Çarpar ve beraberindekilere çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretin sonunda ise günün anısına   karşılıklı plaket takdiminde bulunuldu.

 

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.