Öz Giyim Magazasına ziyaret

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkan yardımcısı  Muhsin Yeter, İTSO üyelerini ve esnaflarını ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter, İTSO üye ve esnaflarına günün anısına Türk bayrağı hediye etti.

İTSO’nun çalışmaları, eğitimleri, Nefes kredisi ve Odanın faaliyetleri hakkında İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter, üyeleri bilgilendirdi. Giyim sektöründe kalite ve zer afeti müşterilerine sunan Öz Giyim sahibi Metin Öz, ”İskenderun’da giyim sektörünün yanı sıra özellikle okul kıyafetlerinde tercih ediliyoruz ve çok yoğun bir ay geçirdik, hala satışlarımız devam ediyor. Sektörümüzde belli sezonlarda canlılık yaşanmasına rağmen durgun gene günlerimiz de oluyor. Temennimiz işlerimizin daha iyiye gitmesidir. İTSO’nun her zaman yakın ilgi, alaka ve desteklerini görüyoruz.  Sizlere teşekkür ediyoruz. Şehrimizin en güzide sivil toplum kuruluşuna üye olmak ve sizlerle çalışmak bizler için de bir onurda, En zor günümüzde yanımızda oldunuz. Şehrimizin sorunları ile ilgilenmeniz, üyelere yönelik  bilgilendirme toplantıları, eğitim ve seminerler düzenlemeniz de üyelerimizin ufkunu genişletmektedir” dedi.

 

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.