İTSO, SP vekil adaylarını ağırladı

Yayım tarihi:  /   Yorum yapılmamış

Saadet Partisi Hatay milletvekili adayları ve İlçe yönetimi İTSO’ya nezaket ziyaretinde bulundular. Saadet Partisi Hatay milletvekili 1. Sıra adayı Necmettin Çalışkan, ziyarette milletvekili adaylarını  İTSO yönetimine tanıttı.

Hatay’a hizmet etme noktasında kendilerinin de bu göreve talip olduklarını belirten Saadet Partisi Hatay milletvekili adayı Necmettin Çalışkan, 24 Haziran seçimlerinin ülkemiz ve bölgemiz için hayırlı olması temennisinde bulundu.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise; “Bölgemizde ekonominin arttırılması için çalışmalar yapılmalı. Bölge iş adamları olarak 24 Haziran sonrası ülkede istikrar beklenmektedir. İTSO olarak bölgemiz ekonomisinin gelişmesi, yeni istihdam alanlarının oluşması, işsizliğin azalması için yapılan çalışmalarda ve projelerde olacağımızı her fırsatta söylüyoruz. Bu vesile ile 24 Haziran seçimlerinin ülkemiz ve bölgemiz için hayırlı olmasını temenni ediyoruz” dedi.

Saadet Partisi Hatay milletvekili adayları ve İlçe yönetiminin ziyaretinde İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter de yer aldı.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.