MHP’Lİ VEKİL ADAYLARININ İTSO ZİYARETİ

Yayım tarihi:  /   Yorum yapılmamış

MHP Hatay milletvekili adayları İbrahim Gül İlhami Boşça ve İlçe yönetimi, İTSO’ya nezaket ziyaretinde bulundular.

24 Haziranda yapılacak olan milletvekili seçimlerine hazırlanan MHP Hatay milletvekili adayları , İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’ı ziyaret ettiler.

MHP Hatay milletvekili adayları İbrahim Gül ve İbrahim Boşça, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’a çalışmalar hakkında bilgiler vererek, “Hatay’a hayırlı hizmetler yapmak için halkın içerisinden gelen ve şehrin sorunlarını çok iyi bilen siyasetçiler olarak bu göreve talip olduklarını vurguladılar”

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, MHP Milletvekili adaylarına çalışmalarında başarılar dileyerek; “Seçimlerin ülkemiz ve bölgemiz açısından hayırlı olmasını diliyoruz. Seçilmeniz durumunda memleketimize hayırlı hizmetlerde bulunmanızı temenni ediyoruz” şeklinde değerlendirmelerde bulundu.

MHP Hatay milletvekili adayları İbrahim Gül İlhami Boşça, MHP İskenderun İlçe Başkanı Turan Bozkurt ve ilçe yönetiminin ziyaretinde, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter yer aldı .

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.