Başkan Sami Üstün: Arsuz’un her Mahallesine hizmet gidecek!

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Arsuz Karaağaç Cumhuriyet Mahallesinde Belediyenin yol yapım, asfalt ve parke taşı döşeme çalışmalarını yerinde inceleyen Arsuz Belediye Başkanı Sami Üstün, Arsuz’un  her mahallesine her karışına hizmet götüreceğiz” dedi. Sokak hayvanları için de çalışmalarını titizlikle sürdüren Başkan Üstün, “Rehabilitasyon Merkezi ve Barınak da yapacağız. Arsuz’da bu sorunu da ortadan kaldıracağız.” diye konuştu.

Başkan Sami Üstün, “İlçemizde gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmaları yerinde inceleyerek eksikliğin olup olmadığını tespit etmeye çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın daha konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşımını sağlamak amacıyla ilçe genelinde altyapı sorunu olmayan tüm yollarımızda çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Altyapı sorunu olan yollarımızda ise altyapı sorunu çözülünce üst kaplama çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Bu arada Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek altyapı çalışmaları da en kısa süre içerisinde başlayacak ve Arsuz genelinde devam edecek.

İlçemizin her yerinde sıcak asfalt, sathi kaplama, parke taşı döşeme ve yama çalışmalarımız devam ediyor. Bunun yanında projelerimizi de hayata geçirmeye devam ediyoruz. Kısa bir süre içerisinde bitireceğimiz projelerimizin de açılışını gerçekleştirerek halkımızın kullanımına sunacağız. Bu projelerimizin başında ilçemizde hatta ülkemizde bir sıkıntı haline gelen sokak hayvanlarına yönelik gerçekleştirdiğimiz Rehabilitasyon Merkezi ve Barınak yer alıyor. Çok az bir süre sonra hayata geçirip sokak hayvanlarının hem kısırlaştırılmasını hem de bakımını sağlayacağız. Böylece ilçemizde bu sıkıntının bir nebze olsa giderilmesi konusunda çok büyük bir hizmet sunacağız,” dedi.

 

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.