Hatay Su Ürünleri Birlik ve İskenderun Su Ürünleri Kooperatif Başkanlığında görev değişikliği!

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Hatay Su Ürünleri Birlik Başkanlığı ve İskenderun Su Ürünleri Kooperatif Başkanlığı yaptığı  Olağan Genel Kurul ile Başkanlığa Yücel Habip Dalgıç, oy birliği ile seçildi.

Hatay Su Ürünleri Birlik Başkanlığı , İskenderun Su Ürünleri Kooperatif Başkanlığı için olağan genel kurulu İskenderun Marina Balık evinde üyelerin çokluk katılımıyla yapıldı.

Bu konuda söz alan yeni başkan Yücel Habip Dalgıç, “Hatay ve İskenderun bizim göz bebeğimiz. Görevim icabı Hatay bölgemizde ve İskenderun Balıkçı Barınağında oluşacak her türlü sorunları çözebilecek kabiliyet ve bilgi daracığına sahibim. Bölgemiz balıkçılarının ve Hatay genelinde Su ürünleri kooperatif başkanlarımızın olumlu olumsuz çağrılarına candan cevap vereceğim. Eski Hatay Birlik başkanımızın önerilerine açığım ve şimdiye kadar yapmış olduğu görevlerden ötürü Celal Bilen’e huzurlarınızda teşekkür ediyorum” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.