NAZMİ CEYLAN’DAN İSKENDERUN’A AMATEM MÜJDESİ!

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İYİ Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan; “Belediye Başkanı olduğumda Alkol ve Uyuşturucu Madde Bağımlıları Tedavi ve Araştırma Merkezi (AMATEM) İskenderun kurulması için hayırsever bir hemşehrimiz ile bu projeyi hayata geçireceğiz.” Açıklamasında bulundu.

AİLELERİMİZ ÜZÜLMESİN, GENÇLERİMİZ ÖLMESİN!”

Alkol ve Uyuşturucu Madde Bağımlıları Tedavi ve Araştırma Merkezi (AMATEM) kurulması için düğmeye basan Ceylan; “Belediye Başkanı olduğum gün Belediye’ye ait uygun araziyi Sağlık Bakanlığı ile anlaşarak AMATEM’i İskenderun’a kuracağız.
Hayırseverimiz ile protokolü yapacağız. Ve en önemli Sosyal Proje Kapsamında bu illete düşmüş çocuklarımızı kurtaracağız. Muzdarip olan anneler, babalara müjdemiz olsun. Uyuşturucuyla mücadelede aktif rol alacağız ve gençlerimizi daha çok Spor, sosyal aktivitelerle topluma kazandıracağız. Söz veriyorum geleceğimizi el birliğiyle kurtaracağız!” Açıklamasında bulundu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.