NAZMİ CEYLAN ÇGDD’YI ZİYARETİNDE KONUŞTU: “ÜSTÜMÜZE DÜŞENİ NE VARSA YAPMAYA HAZIRIZ!”

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İYİ Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan, İskenderun Çocuk ve Gençleri Destekleme Derneği’ne nezaket ziyaretinde bulundu.

Başkan Adayı Nazmi Ceylan, İYİ PARTİ İlçe Başkanı Mustafa Barın, Yönetim üyeleri ve Meclis Üyesi Adaylarıyla Dernek Başkanı Zeynep Çakmaklı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya gelerek Dernek faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

 

Dernek Başkanı Zeynep Çakmaklı; “Bayramlarda, özel günlerde çeşitli faaliyetler yaparak, çocuklarımıza ve gençlerimize destek oluyoruz. Topluma kazandırılması için ben ve arkadaşlarım elimizden geleni yapıyoruz. Bu gönül işidir, fedakarlıkla bir çok sosyal projeler yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Şu an 25 çocuğumuza Burs veriyoruz umarım bu sayımız artar ve gelecek vaat eden çocuklarımıza el birliği ile sahip çıkarız.” Açıklamasında bulundu.

“ÜSTÜMÜZE DÜŞENİ NE VARSA YAPMAYA HAZIRIZ!”

İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan, Derneğin faaliyetlerinden mutluluk duyduğunu söyleyerek; “Sizlerin böylesine sosyal projelerde fedakarlık yaparak geleceğimiz olan çocuklarımızı, gençlerimize umut oluyorsunuz. Allah sizden razı olsun. Her zaman yanınızda olacağız.” Dedi.

“HEMEN GEREKEN YARDIMI YAPALIM!”

Başkan Adayı Nazmi Ceylan; “Böylesine elini taşın altına koyan Derneklerimizi ayakta tutmak için maddi ve manevi ne gerekiyorsa yapmak boynumuzun borcudur. Makama gelmek, gelmemek değil şu an ne gerekiyorsa üstümüze düşeni yapmalıyız ve ben şu an sizlerin huzurunda söz veriyorum çocuklarımıza, gençlerimize ayni ve nakdi ne gerekiyorsa en yakın zamanda yapacağım.” Açıklamasında bulundu.

Destekten dolayı Dernek Başkanı Zeynep Çakmaklı ve Üyeler teşekkür ederken; “Bu hassasiyetiniz için derneğimiz ve çocuklarımız adına sizlere teşekkür ediyoruz.” Açıklaması yapıldıktan sonra İYİ Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan Dernek üyelerine birer Nutuk Kitabı hediye etti.

 

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.