ÖZÇELİK-İŞ YÖNETİCİLERİ VE GENEL MÜDÜR İSDEMİR EMEKÇİSİYLE İFTARDA BULUŞTU

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İSDEMİR’DE BİRLİK VE BERABERLİK İFTARI
Ülke ekonomisinin lokomotif demir çelik tesisleri arasında başı çeken İSDEMİR’de yetkili olan Özçelik-İş Sendikası’nın İskenderun şube yöneticileri ve İSDEMİR yöneticileri emekçilerle iftarda buluştu.
Fabrika yemekhanesinde yapılan iftar programına Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve şube yöneticileri ile İSDEMİR Genel Müdürü Salih Cem Oral, fabrika yöneticileri ve İSDEMİR’de alınteri akıtan emekçiler katıldı.
Ramazan ayının manevi atmosferine yakışan bir şekilde, birlik ve beraberlik içerisinde iftar yaptıklarını kaydeden Şube Başkanı Güngör, “Ramazan ayının gelmesiyle birlikte fabrikamızda var olan huzur ve barışı ortamı daha da artmıştır” diyerek, iftar programının gerçekleşmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.
Genel Müdür Salih Cem Oral ise, böylesi güzel iftar organizasyonlarının fabrikanın huzuruna ciddi katkı sağladığı dile getirerek, iftar programından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
İftar programı sonrası Sürekli Dökümler Müdürlüğündeki emekçilerle samimi bir ortamda çay sohbeti yapılmasıyla program sona erdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.