CHP İskenderun Belediye Başkan Adayı Mehmet Duduoğlu, İskenderun OSB Yönetimini ziyaret etti: “Ziyaretimiz sadece seçim kampanyası değil aynı zamanda sanayimizin önemine dikkat çekmektir”

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Hatay ekonomisine çok büyük katkıları olan Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünü ziyaret eden CHP İskenderun Belediye Başkan Adayı Mehmet Duduoğlu, OSB yönetim Kurulu Başkanı E.Ayhan Tosyalı ve yönetim kurulu ile görüştü.

   

Ev sahipliğinden dolayı OSB yönetim Kurulu Başkanı E. Ayhan Tosyalı’ya memnuniyetini dile getiren İskenderun Belediye Başkan Adayı Mehmet Duduoğlu, “Sanayi kuruluşlarımız ülkemizin ve ülke ekonominin can damarıdır. “İskenderun Organize Sanayi Bölge Müdürlüğümüz ülke kalkınmasında lokomotif rol üslenmektedir. Hem üretim hem de bölgede yarattığınız istihdamdan dolayı sizleri tebrik ediyoruz. Bu ziyaretler, sadece bir seçim kampanyası değil, aynı zamanda sizlerin sektördeki önemini ve katkılarınıza kamuoyunda dikkat çekmek için de bizlere bir fırsat sunuyor. Bölgemizde faaliyet gösteren sanayi kuruluşlarımızın sosyal sorumluluk adına bölgemize ve bölge insanımıza katkıları büyüktür.” Dedi.

OSB yönetim Kurulu Başkanı E. Ayhan Tosyalı, Duduoğlu ve ekibini ağılamaktan dolayı memnuniyetini dile getirerek “Ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyoruz.” Diyerek başarılar diledi.

CHP İskenderun Belediye Başkan Adayı Mehmet Duduoğlu’na CHP İskenderun İlçe Başkanı Hüseyin Derin, Belediye Meclis üye adayları ve partililer eşlik etti.

 

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.