“BÜYÜKDERE MAHALLEMİZ SADECE MERKEZDEN DEĞİL HİZMETLERDEN DE UZAK!”

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan İskenderun’a bağlı Büyükdere mahallesine ziyarette bulundu.

Mahalle sakinleri ve muhtarıyla toplantıda bir araya gelerek şikayet ve önerilerini dinledi.

İskenderun Belediyesi’nden yeterli hizmeti alamamaktan yakınan mahalle sakinleri yol ve mahalle ihtiyaçlarının karşılanmamasından şikayetçi olurken; “Bizler ne yazık ki unutulduk, sahip çıkan yok. Sıkıntılarımızı dinleyen ve çözüm üreten yetkilileri maalesef göremedik.” Açıklamasında bulundu.

“NAZMİ CEYLAN’A OYUMUZU VERECEĞİZ!”

Büyükdere mahallesini oy deposu olarak gören zihniyete bu sefer kanmayacaklarını deklare eden mahalle sakinleri; “Bizleri seçimlerde hatırlayıp hizmet etmede unutanlara hesap soracağız.” Şikayetini dile getirdi.

CEYLAN; “SÖZ VERİYORUM BU MAHALLEMİZE AYRI YETKİLİ ATAYACAĞIZ.”

Şikayetleri dinleyen İYİ Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan mahalle sakinlerine söz vererek; “Tüm şikayetlerinizi tek tek dinledim. Mahallenin tek anayolu var ve ne yazık ki asfaltı bile yok. Gezdim, inceledim gerçekten unutulmuş. Ama biz unutmayacağız, söz veriyorum. Şehir merkezine uzak olan tüm mahallelerimize sorumlu bir başkan yardımcısı atayacağız ve tüm sıkıntılarıyla bizzat ilgileneceğiz.” Açıklamasında bulundu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.