Ceylan Kadınların Belediye’den beklentileri bildirgesini sundu

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İYİ PARTİ İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan seçim çalışması kapsamında Kadın Derneklerine ayrı önem veriyor.

İskenderun’da kurulan ilk ‘Kadın Derneği’ olan Mozaik Kadın Derneği’nin Kurucuları Zeynep Gürler Yıldızlı, Zeliha Tokuyan, Nilhan Demirel ve Seda Arslan’a konuk olan Başkan Adayı Nazmi Ceylan; “Yeni kurulmasına rağmen çok güzel işler başaran Mozaik Kadınlar Derneği’ni tebrik ediyorum. Karşılıksız emek harcadığınız işler bize umut veriyor. Belediye olarak kadınlarımıza ayrıca ücretsiz projelerimiz, istihdamlarımız olacak. Kadınlarımıza pozitif ayrımcılık yapacağız.” Açıklamasında bulundu.

Derneğin Kurucu üyeleri ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, “Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan ve ekibiyle Kadın sorunlarını ve çözüm yollarını konuştuk ve Belediyeyi kazanmaları halinde Kadınların Belediye’den beklentilerine dair bildirgemizi verdik. Duyarlılığı ve kadınlarımız için projeleri umut verici. Çözüm önerileri için Nazmi beye ve Meclis Üyesi adaylarına teşekkür ediyoruz.” Açıklamasında bulundu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.