1.500’ü aşkın çocuk ‘Çocuk Şenliği’nde ağırlandı!

Published on:  /   Yorum yapılmamış

OYAK Maden Metalürji Şirketlerinden İsdemir, çalışanlarının çocuklarını 1-3 Mart tarihleri arasında ‘Çocuk Şenliği’nde ağırladı. İsdemir Kapalı Spor Salonu’nda dev kaydırak, zıplama alanı, tırmanma duvarı, mini bowling, sihirbaz gösterileri ve top havuzu gibi ilgi çekici oyun alanları kuran İsdemir, çocuklara eğlenceli dakikalar yaşattı.

“Cumhuriyet’in Çocukları, Türkiye’nin Yarınları”

İsdemir, bünyesindeki çelik işçisinin çocuklarını ‘Çocuk Şenliği’nde ağırladı. Gönüllerince eğlenceli anlar yaşayan çocuklar ‘Çocuk Şenliği’nde eğlenceli yaşadılar.


OYAK Maden Metalürji Şirketlerinden çalışanlarının çocuklarını 1-3 Mart tarihleri arasında ‘Çocuk Şenliği’nde ağırladı. İsdemir Kapalı Spor Salonu’nda dev kaydırak, zıplama alanı, tırmanma duvarı, mini bowling, sihirbaz gösterileri ve top havuzu gibi ilgi çekici oyun alanları kuran İsdemir, çocuklara eğlenceli dakikalar yaşattı.

2023 yılında “Cumhuriyet’in Çocukları, Türkiye’nin Yarınları”adı ile gezici tır etkinliği düzenleyen OYAK Maden Metalürji Şirketlerinden İsdemir, Türkiye’nin geleceği olan çocuklar için düzenlediği organizasyonlara bir yenisini daha ekledi. İsdemir lojman bölgesinde gerçekleştirdiği iletişim ve etkinlik çalışmaları kapsamında çalışanlarının çocuklarını ‘Çocuk Şenliği’nde ağırladı. İsdemir Kapalı Spor Salonu’nda dev kaydırak, zıplama alanı, tırmanma duvarı, mini bowling, sihirbaz gösterileri ve top havuzu gibi oyun alanları kuran İsdemir, eğlenceli aktivitelerle çocuklara unutamayacakları bir gün yaşattı.1-3 Mart 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilen “Çocuk Şenliği”etkinliğine,4-12 yaş aralığındaki yaklaşık 1.500’ü aşkın çocuk katıldı.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.