CHP İskenderun Belediye Başkan Adayı Av. Duduoğlu İskenderun SMMO’yu ziyaret etti: “Sorumluluklarımızın farkındayız çözüm için geliyoruz!

Published on:  /   Yorum yapılmamış

CHP İskenderun Belediye Başkan Adayı Av. Duduoğlu: “Nasıl bir İskenderun devralacağımızın farkındayız. Sorumluluğumuz büyük, önce ruhumuzu, sonra bizi ve yaşayacak alanlarımızı iyileştireceğiz. Sorunlara çözüm olmak için geliyoruz.”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)İskenderun Belediye Başkan Adayı Av. Mehmet Duduoğlu, İskenderun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı İbrahim Kaynar Ve Yönetimini ziyaret Etti. Belediye çalışmaları, sosyal çalışmalar, ulaşım ve benzeri konular sohbete konu oldu.
Duduoğlu’na Başarı Dileklerini İleten Başkan Kaynar ve Yönetimi ile görüş alışverişinde bulunan Duduoğlu, yaşadığımız depremin ardından hep birlikte hayata tutunmak ve ayağa kalkmak istiyoruz. Nasıl bir İskenderun devralacağımızın farkındayız. Sorumluluğumuz büyük, önce ruhumuzu, sonra bizi ve yaşayacak alanlarımızı iyileştireceğiz. Nasıl bir kent alacağımızın farkındayız.” diye konuştu. CHP İskenderun Belediye Başkan Adayı Av. Mehmet Duduoğlu, beraberinde İlçe Başkanı Hüseyin Derin, ilçe yöneticileri, meclis üyesi adayları gün boyu seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlere devam etti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.