Av: Mehmet Dududoğlu: “Balıkçılarımızla ortak akılla çözümler üreteceğiz!”

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkan Adayı Av. Mehmet Duduoğlu, İskenderun Balıkçı Barınağı’ndaki balıkçıları ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Depremin yaralarının en derin olduğu sahil kısmındaki çökme dolayısıyla yapılan iyileştirmelerin yapıldığını söyleyen İskenderun Balıkçı Barınağı esnafı, CHP İskenderun Belediye Başkan Adayı Av. Mehmet Duduoğlu’na ve beraberindeki kurmaylarına balıkçılık sektörünün çok zor şartlarda yapılmaya çalışıldığını anlattılar.


Duduoğlu, balıkçılık sektöründe gelir kaynaklarının istikrarsızlık, deniz kirliliği ve hükümetin balıkçılık politikalarındaki belirsizliğin sorunları daha da derinleştirdiğini gözlemlediğini belirterek balıkçı esnafımızın beklentilerine cevap verecek çalışmalara imza atacaklarını ve balık pazarlama sorunlarına ortak akılla çözüm bulabileceklerini ifade etti.
Dostça ve mutlu ve umutlu sözlerle Duduoğlu’nu karşılayan balıkçılar, İskenderun Belediye Başkan Adaylık çalışmalarında Av. Mehmet Duduoğlu’na başarılar dilediler.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.