“BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İLE UYUM İÇİNDE ÇALIŞIP HİZMETE ODAKLANACAĞIZ”

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Cumhur İttifakı İskenderun Belediye Başkan Adayı Mehmet Dönmez, Şahin Tepesinde halka buluştu.
“BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İLE UYUM İÇİNDE ÇALIŞIP HİZMETE ODAKLANACAĞIZ”

Cumhur İttifakı İskenderun Belediye Başkan Adayı Mehmet Dönmez, Şahin Tepesi’nde halkla gerçekleştirdiği buluşmada, Büyükşehir ile İlçe Belediyesi uyum içinde çalışırsa ortada hiçbir sorun kalmadan hizmet seferberliği olacağını söyledi.
Cumhur İttifakı İskenderun Belediye Başkan Adayı Mehmet Dönmez, İsmet İnönü Mahalle Muhtarı Engin Aktuğ’un davetiyle Şahin Tepesi Ali Baba Restaurant’ta vatandaşlarla buluştu.


Sıcak ilgi ve samimiyetle karşılanan Dönmez, burada özellikle Büyükşehir ile İlçe Belediyelerinin uyumlu çalışması ile güzel ve kalıcı hizmetlerin kente kazandırılacağını ifade etti.
İskenderun’da görülen her eksiği gidereceklerinin önemle altnı çizen Cumhur İttifakı İskenderun Belediye Başkan Adayı Mehmet Dönmez, “Bizler şehrin her sokağındaki sıkıntıları, göremeye biliriz. Sizler bu noktada bizim gözümüz, kulağımız, sesimiz olun! Birlikte hareket edip güzel İskenderunumuza hizmet edelim. Orası senin yetki alanın, burası benim yetki alanım denmezse işlerimiz hızlı yürür ve kentimizi hizmetlerle çağ atlatırız” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.